Cont Pack Plus Konteyner Kurutucu

Cont Pack Plus Konteyner Kurutucu


Konteyner ile gerçekleştirilen uzak/yakın veya denizaşırı sevkiyatlarda yüksek rutubetli ortamlarda gündüz ve gece arasındaki yüksek sıcaklık farklılığından dolayı konteyner içerisinde yüksek yoğunluklu rutubet ve kondenzasyon (yoğunlaşma-terleme) meydana gelir. Aynı zamanda konteyner yağmuru olarak da adlandırılan ve konteyner içerisinde tamamen bir yağmur ortamını andıran bu devamlı yoğunlaşma problemi ile karşı karşıya kalmanız olası bir durumdur. Ağırlığının % 100 ü kadar su buharını adsorbe edebilen yüksek nem adsorpsiyon kapasitesine sahip ContPack ve ağırlığının % 300 ü kadar su buharını adsorbe edebilen yüksek nem adsorpsiyon kapasitesine sahip Cont Pack Plus ürünlerimiz tamamen çevre dostu mineral karışımı ile 60-80 gün kesintisiz çalışarak sevkiyat boyunca konteyner içerisinde önemli derecede kuruluk sağlamakta ve ürününüzü veya ambalajlarını bu zarar verici etkiye karşı korumaktadır. Böylece ürünleriniz üretildiği andan itibaren teslimat yerine kadar geçen sürede kalitesini korumuş olur.
Karton koli, palet vb malzemelerin içeriğinde yer alan ve konteyner içine bırakılan fazla rutubeti adsorbe ederek sürekli kuruluk sağlar, küflenme, paslanma, bakteri üremesi ve yosunlaşmanın önüne geçer, her türlü nem ve koku problemlerini engeller. Kuru ve sağlıklı bir sevkiyat ortamı sağlayarak ürünlerinizi korurken müşterinizde de güçlü bir güven duygusu yaratır.
 
Cont Pack Plus Özel formülasyonu ve güvenli ambalajları sayesinde %300’ün üzerinde nem alma kapasitesi ile havadaki nemi etkili bir şekilde bünyesine alır ve jelleştirir. Cont – Pack Plus, 190g, 380g ve 760g boyutlarında askılı ya da askısız özel ambalajlarda kullanıma sunulmaktadır.

Uygulama:

20 feet lik konteyner için: 10-15 adet 380 g lık Cont Pack Plus
40 feet lik konteyner için: 20-25 adet 380 g lık Cont Pack Plus


Ambalajlama Özellikleri:

Nefes alıp verebilme ve su sızdırmazlık özelliklerine sahip özel spunbonded nonwoven ambalaj malzemesi kullanılarak 190gram’dan 760 gram’a kadar farklı gramaj ve ebatlarda hava geçirimsiz torbalarda kolilenmiş olarak paketlenmekte ve satışa sunulmaktadır.